AYSEL BEREKET HASSA’DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI… | Hatayın Tarafsız , İlkeli ve kararlı yayın politikası..!
Ana Sayfa
Dolar : Euro : İmkb :
Ana Sayfa >> AYSEL BEREKET HASSA’DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI…14.10.2013 11:08

AYSEL BEREKET HASSA’DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI…

AYSEL BEREKET HASSA’DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI…


“HASSA’NIN YAŞANILABİLİR BİR KENT OLMASI İÇİN ADAYIM” Hassa’nın tanınmış iş kadınlarından Aysel Bereket, CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl ve CHP Hassa İlçesi Teşkilatı’nın katılımıyla Hassa’da gerçekleşen toplantı ile CHP Hassa Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.


Bu haber 59 kez okundu.

Hassa’nın tanınmış iş kadınlarından Aysel Bereket, CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl ve CHP Hassa İlçesi Teşkilatı’nın katılımıyla Hassa’da gerçekleşen toplantı ile CHP Hassa Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, CHP’nin son kurultayında aldığı kararla yüzde 33 kadın, yüzde 10 gençlik kotası koyarak kadın ve gençlere gösterdiği önemi bir kez daha ortaya koyduğunun altını çizerken, Aysel Bereket’in siyasete girme cesaretini takdirle karşıladığını ve kendisine siyaset yolunda başarılar dilediğini ifade etti.    

Aysel Bereket, 54 bin nüfuslu Hassa’nın bugüne kadar ihmal edilen tüm ihtiyaçlarına çözüm bulmak arzusuyla adaylığını koyduğunu belirterek, 1984’ten bu yana bulunması sebebiyle bölgeyi çok iyi bildiğini ve ilçenin her alandaki sorunlarına çözüm getirecek projeler hazırladığını belirtti.

Hassa’nın yaşanılabilir bir ilçe olması için, Hassa’ya bir kadın eli değmesi gerektiğini savunan aday adayı Bereket, engelliler, öğrenciler, kadınlar, yaşlılar ve sosyal yaşamla ilgili projelerini basın mensupları aracılığıyla kamuoyuna tanıttıktan sonra Hassalı seçmenlerin kendisine fırsat tanıyarak Hassa’nın değişimine ortak olmalarını istedi.  

Sosyal belediyecilik fikriyle hareket ederek, Hassa’da yaşayan herkese eşit oranda hizmet götürme düşüncesinde olduğunu da belirten Aysel Bereket, Hassa’ya mutlaka belediye bünyesinde işletilecek kafeterya, restoran ve sinema yapılması gerektiğini söyledi.

Etiketler: AYSEL BEREKET HASSA’DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI…

Diğer Siyaset haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.hatayhaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - HATAYHABER © 2013